Prodejna mých jazykových produktů

Fyzické produkty pro Vás zde na eshopu:

Moje virtuální balíčky pro Vás online video lekcí italského a španělského jazyka na vlastních eshopech:

Balíček italských lekcí

Kompletní balíčky online video lekcí s namluvenou a psanou slovní zásobou, procvičováním a pořádnou dávkou italského jazyka Vás naučí mluvit italsky během pár hodin. Vyzkoušejte novou metodu výuky. Naučte se italsky kdykoliv, kdekoliv a online.

Balíček španělských lekcí

Kompletní balíčky online video lekcí španělského jazyka s namluvenou a psanou slovní zásobou, procvičováním a pořádnou dávkou španělštiny Vás naučí mluvit španělsky během pár hodin. Vyzkoušejte novou metodu výuky. Naučte se španělsky kdykoliv, kdekoliv a online.

Moje virtuální jednotlivé online video lekce italštiny a španělštiny pro Vás najdete zde:

Ostatní mé produkty pro Vás

Proč jsou ty deskovky tak drahé?

Žádná čínská výroba a 3000 kusů náklad. Žádní roboti. Žádný ChatGPT. Žádný brutální stroje a rychlovky. Je to česká malovýroba. Každý produkt projde rukama 15 Čechů. Vše se dělá ručně, od zaoblování rohů až po foliování. Každá hra je jedinečná, česká a pečlivě vyrobena. Vývoj každé hry trval několik měsíců, mnoho karet obsahuje video lekce a výslovnost, proto některé karty mají cenu jak jedné Vaší hodiny španělštiny s lektorem. Když to sečtete, tak to opravdu musí stát o trochu víc, než jedna večeře v kamarádkou a lahví vína. Ale určitě to není proto, že bych na tom já něco vydělal. Je to spíše láska k románským jazykům.

Nebojte se toho a zkuste to hravě! Bude Vás to bavit.

Vzdělávací produkty na výuku cizích jazyků (angličtina, francouzština, italština, španělština).

Stojí to za to... nebo si radši kupit nový talíře!?

Stojí! Snad Vás pár veřejně dostupných recenzí přesvědčí.

Jaký je lektor?

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky, přes 1700 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska a Itálie, jejich kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tyto unikátní balíčky kompletní výuky španělského a italského jazyka.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

Deskové hry Italsky Hravě a španělsky Hravě - Fotka

Žádné skryté poplatky

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska ke španělštině, italštině a francouzštině. Na našich eshopech onlinespanelsky.cz a onlineitalsky.cz nakoupíte celé virtuální balíčky online video lekcí (kompletně se vším) a také fyzické produkty a balíčky video lekcí s dopravou zdarma do celé České republiky i Slovenska. Můžete platit bezpečně převodem nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.