Prodejna našich jazykových produktů

Naše fyzické produkty zde na eshopu:

Naše virtuální balíčky online video lekcí italského a španělského jazyka na partnerských eshopech:

Balíček italských lekcí

Kompletní balíčky online video lekcí s namluvenou a psanou slovní zásobou, procvičováním a pořádnou dávkou italského jazyka Vás naučí mluvit italsky během pár hodin. Vyzkoušejte novou metodu výuky. Naučte se italsky kdykoliv, kdekoliv a online.

Balíček španělských lekcí

Kompletní balíčky online video lekcí španělského jazyka s namluvenou a psanou slovní zásobou, procvičováním a pořádnou dávkou španělštiny Vás naučí mluvit španělsky během pár hodin. Vyzkoušejte novou metodu výuky. Naučte se španělsky kdykoliv, kdekoliv a online.

Naše virtuální jednotlivé online video lekce italštiny a španělštiny najdete zde:

Jaký je lektor?

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky, přes 1000 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska a Itálie, jejich kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tyto unikátní balíčky kompletní výuky španělského a italského jazyka.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

lektor španělského jazyka

Žádné skryté poplatky

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska ke španělštině a italštině. Na našich eshopech onlinespanelsky.cz a onlineitalsky.cz nakoupíte celé virtuální balíčky online video lekcí a také fyzické produkty a balíčky video lekcí s dopravou zdarma do celé České republiky i Slovenska. Můžete platit bezpečně převodem nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.