Dobrý den, je to tak! Máme pro Vás unikátní nabídku pro rozšíření Vašeho sortimentu:

Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci
Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci

Nabízíme Vám zajímavý produkt, který jsme vyrobili.

Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci
 • Balíček s přístupy na oblíbené online video lekce španělského jazyka na virtuální tabuli pro snadné a rychle naučení se španělsky online a to kdykoliv a kdekoli.
 • Balíček obsahuje 22 online video lekcí + namluvenou i psanou slovní zásobu + praktické věty a hravé procvičování.
 • Balíček obsahuje možnost, že zákazník může naučenu gramatiku a látku zkonzultovat s lektorem přes email nebo sociální sítě.
 • Nová forma výuky španělského jazyka s dobrým ohlasem a zpětnou vazbou. Jedna lekce obsahuje 60 minut video výuky, 20 minut slovní zásoby a 30 minut procvičování.
 • Velmi zajímavý, neotřelý a moderní vzhled balíčku v rozměrech 13,2 cm X  výška 19,5 cm X hloubka 4,3 cm s 70 gramy hmotnosti s materiálem Eco-vlny s laminací. Skladem držíme dostatečné množství krabiček.
Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci
 
 • Jedinečný produkt s dobrou marží pro Vás.
 • Konkurence schopný produkt mezi učebnicemi španělské gramatiky a audioknihy s podobnou tématikou. Sice nemá stránky, ale nad učebnicemi vyhraje.
 • Rozšíření cílové skupiny. Lekce jsou od úplného začátku až po pokročilé, pro mladé i starší, pro studenty nebo třeba cestovatelé.
 • Doplnění kategorie učebnic, gramatik, audio knih. Možný prodej v kamenných prodejnách i na e-shopu.
 • K balíčku online video lekcí španělštiny jsou k dispozici jako doplněk podcasty španělštiny a denní zásoba výuky na sociálních sítích.
 • Maloobchodní doporučená cena balíčku včetně obsahu je 1190 Kč.
 • Součástí spolupráce se společností hablamos s.r.o. jsou různé benefity využívání online video lekcí pro Vaše zaměstnance. Slevy na další produkty.

Co všechno balíček pro Vaše zákazníky obsahuje?

Online video lekce v balíčku

Online video lekce španělštiny

Online video lekce, které si může Váš zákazník pustit kolikrát chcete a kdekoliv chce. Od úplných začátků, tedy vysvětlení, co to vlastně španělština je, přes pořádnou výslovnost, až po první praktické věty. Stačí pár lekcí a zákazník si objedná sám ve španělštině.

Ikona namluvené slovní zásoby ve španělštině

Namluvená slovní zásoba

Namluvená i napsaná slovní zásoba v MP3 ke každé lekci. Ať si ji vezme do auta nebo pustí před spaním do uší. Každopádně namluvená slovní zásoba mu zaručí, že začne o věcech kolem sebe přemýšlet ve španělštině a to je skvělý pocit.

ikona slovní zásoby španělského jazyka

Praktické příklady

Procvičování, doplnění, ukázky a hlavně praktické příklady, ať už psané nebo video formou. Vše pečlivě uděláno tak, aby Váš zákazník každou lekcí pociťoval výrazný posun dopředu. Všechna důležitá slova, všechny důležité časy a všechny praktické věty procvičí na super příkladech třeba z restaurace, u doktora, ve městě nebo třeba na letišti.

procvičování - online lekce španělštiny v balíčku

Konzultace

Cokoliv mu není jasné, něco mu chybí, chce další cvičení nebo si třeba jen konečně popovídat s lektorem. Dostane kontakt, jak emailový, tak na sociální sítě. Lektor se mu bude věnovat tak, aby byl spokojen. A jestli mu napíše česky nebo španělsky, to už je zcela na něm.

Domluvme si, prosím, osobní schůzku a produkt Vám rádi ukážeme.

Rádi se s Vámi osobně setkáme nebo klidně si zavoláme a řekneme Vám více informací. Produkt Vám můžeme zaslat nebo osobně představit a můžete si ho sami vyzkoušet. Rádi Vám také zodpovíme všechny Vaše dotazy a věříme, že se společně domluvíme. Vnímáme synergické výhody v naší vzájemné spolupráci. Naším cílem je vzdělat širokou veřejnost, protože vzdělání je jedno z mála věcí, co dává smysl. Pomozte nám plnit tento cíl. 

Stačí když nám zašlete emailem kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Email na nás je: spoluprace@hablamos.cz

Jak lekce španělštiny vypadají?

Je to skvělý produkt pro Vaše klienty nebo zákazníky.

Španělština jako skvělý produkt pro Vaše klienty v dnešní době. Pokud hledáte ideální online produkt pro dnešní doslova online svět, pak jste na správném místě. Obliba Španělska a Latinské Ameriky roste každým dnem. Španělština se stává potřebnější a hlavně je to stále velmi sexy jazyk, který lidé milují pro svoje kouzlo, pro kulturu, cestování, seriály a gastronomii. Tato velmi oblíbená forma online výuky španělského jazyka rozhodně skvěle doplní a rozšíří Váš sortiment. Stovky studentů nám již napsalo, že je to opravdu super. Výuka španělského jazyka probíhá na online virtuální tabuli, je rozdělena do 22 ucelených lekcí, které naučí španělsky úplně každého. Od začátečníka až po pokročilého. Zaměříme se na výslovnost, podstatná jména, přídavná jména. Naučíme se časovat slovesa, budeme vytvářet naše praktické věty dle témat. Vrhneme se na minulý čas, přítomný i budoucí. Nezapomene na nic důležitého, aby se Vaši klienti nebo zákazníci naučili španělsky velmi rychle, kdekoliv, kdykoli a hlavně, aby se domluvili do země, do které cestují. Zákazníci tuto formu výuky milují a baví je. Lekce obsahují také nemluvenou a psanou slovní zásobu, praktické cvičení. Lekce jsou poté napojeny na Instagramový a Facebookový profil projektu onlinespanelsky.cz. Tam si klienti doplní vzdělání každý den. Balíček je tak nekonečný a vzdělání všudypřítomné. 

Co je přesně obsahem jednotlivých lekcí?

V první lekci se Váš zákazník seznámí s jazykem jako takovým, zjistí, kde se používá a jaké vlastně máme druhy španělského jazyka (oficiální jazyky nebo dialekty). Ve druhé lekci se mrkne na pozdravy, takové ty typické španělské uvítací fráze co znáte. Ve třetí a čtvrté lekci se podívá na podstatná jména a přídavná jména, zní to jako nuda, ale potřebné jak sůl a věřte, že nudit se nebude . Od páté lekce to začne, budeme totiž dělat slovesa ve španělštině. Nejdříve pravidelná španělská slovesa a pak uděláme i nepravidelná španělská slovesa. Přidáme k tomu tázací zájmena a příslovce a začne dělat pořádné první španělské věty. Celou první kapitolu uzavřeme mluvením v 11. lekci. Další lekce jsou pak zaměřené na jiné časy, jako budoucí čas ve španělštině, minulý čas ve španělštině, sprostá slova a nadávky ve španělštině (pouze přístupné od 18 let), rozkazy, podmiňovací způsob, zdvořilé vyjadřování, neosobní i zvratné se a podobné další věci, pro ty, kteří chtějí mít španělštinu ještě lepší a domluvit se ve všech situacích. Stačí jen pár lekcí a už si ve španělské restauraci objedná Váš zákazník sám. Jednotlivé lekce však obsahují daleko více, než jen gramatiku. Je v nich hravost, je v nich příběh, je v nich kus španělské lásky a zákazníci to cítí.

Ukázka z online video lekcí španělského jazyka

Jaký je lektor španělštiny?

Zkušený, hravý, kreativní a velmi přátelský.

12 let výuky, přes 500 naučených studentů formou osobní výuky, přes 600 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů od Instituto Cervantes. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně v tom Vašeho zákazníka nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes první online video lekce až po tento unikátní balíček kompletní výuky španělského jazyka.

Máte otázku?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

lektor španělského jazyka

Proč spolupracovat s námi?

Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativu a pro vzdělání. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát, jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Máme pouze jednoho jednatele. Jsme fér a chceme tak zůstat.

Po zakoupení balíčku zákazník hnedka ví.

Hnedka ví, co má dělat. Je to celé velmi snadné a intuitivní. Zákazník si balíček zakoupí, rozdělá a uvnitř najde A6 kartičku na 300g papíru s gratulací k odhodlání. Kartičku otočí a tam najdete přístupy na všechny lekce online výuky španělštiny. QR kódem přes mobilní telefonem nebo na PC přes hablamos.cz/stahnout se dostane na stránky ke stažení online video lekcí. Lekce jsou online. Může si je tedy pustit kdykoliv, kdekoliv a na čemkoliv. To co si stáhne do svého PC nebo mobilního telefonu jsou přístupy, praktické cvičení a slovní zásobu. Hlavní video lekce běží na platformě vimeo.com. Velmi snadné a uživatelsky příjemné.

Technické parametry balíčku španělštiny

 • Rozměry balíčku: šířka 13,2 cm X  výška 19,5 cm X hloubka 4,3 cm.
 • Váha balíčku je 70g i s papíry.
 • Obsahem balíčku je A6 kartička 300g křídový papíry s přístupy na komplet online video lekce.
 • Jedná se o klopovou krabici s kvalitním potiskem, ECO E-vlnou a laminací.
 • Krabice je bezpečně uzavřená a zalepená samolepkou (pečetí) pro nechtěné otevření s motivačním textem „Kup a rozbal“.
 • Balíček obsahuje veškeré potřebné informace pro zákazníka a QR kód na kompletní informace.
 • Balíček obsahuje registrovaný 13-místný EAN kód GTIN a certifikaci registrace u IBN.
 • Cena balíčku včetně obsahu je 1190 Kč.

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit na spoluprace@hablamos.cz