DESKOVÉ HRY, KTERÉ VÁS NAUČÍ CIZÍ JAZYKY.

CO VŠECHNO KAŽDÁ HRA OBSAHUJE

Hra co vás naučí mluvit španělsky

Hrací pole

Nádherné hrací pole, které vyobrazuje Váš závod. Tedy závod z České republiky do Španělska, Itálie nebo Francie. Celkem máte 17 hracích políček, tedy 17 možností být první v cíli. Připravte se na cestu a vyrazte. Kdo bude v cíli jako první, ten vyhrál. Ten mluví daným jazykem.

Hra co vás naučí mluvit španělsky

Figurky

Je zcela na Vás jestli virtuálně pojedete do dané země autem, vlakem, na lodi anebo poletíte letadlem. Základní 4 hrací cesty jsou jasné. Ovšem může Vás hrát klidně víc, do každého prostředku se vejde více lidí.

Desková hra Španělsky Hravě

360 hracích karet

Karty jsou rozděleny do 4 skupin a udělány přesně tak, aby vás bavily a zároveň naučily daný jazyk. Na kartách najdete různé úkoly, hádanky a příklady, které musíte plnit. Hrací karty obsahují i QR kód na video lekci s vysvětlenou gramatikou, které se na dané kartě řeší. Dokonalé a zábavné.

Návod

Kompletní návod, jak tyto deskové hry hrát tak, aby Vás to bavilo i naučilo. Navíc, tam kde je potřeba, máte k návodu i speciální list s výslovností, abyste hrací karty uměli správně i přečíst. Vše je připraveno tak, aby Vás to posouvalo kupředu.

Každá hra je dělaná chytře tak, že se jednotlivé hrací karty propojují a navazují na sebe, Vy se tak nevědomky učíte přesně to, co potřebujete k tomu, abyste se po pár hrách dokázali domluvit ve Španělsku, v Itálii nebo ve Francii. Potkáváte klíčové věty i důležité gramatické jevy daného románské jazyka a hravě je do Vašich hlav ta hra dostane. Navíc můžete porazit i zkušenější a přitom se učíte všichni.

HRA JE PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Pro mladé i dospělé, pro celou rodinu i kamarády. Pro všechny. Hra Vás provází daným jazykem (španělštinou, italštinou nebo francouzštinou) úplně od začátku, ale je dělaná tak, že obohatí pokročilého (úroveň A2+) i úúúplného začátečníka (úroveň A0), zároveň je dělaná i tak, že i začátečník může hravě porazit pokročilého. Jedinečná zábavná hra pro celou rodinu, která Vám představí danou zemi, tak jak jste ji ještě neviděli. Hraním se naučíte jeden z našich románských jazyků, poznáte módní značky a kulturu dané země, ochutnáte místní jídlo i víno, zarezervujete si hotel v dané zemi, vyhádáte si lepší cenu, najdete cestu anebo si třeba jen pokecáte místním Juanem, Giuseppem nebo Pierrem. Naučíte se důležité věty a budete mluvit jak v přítomném, minulém tak i budoucím čase ve španělském jazyce, italském jazyce i francouzském jazyce.

PŘEDSTAVENÍ ŠPANĚLSKÉ DESKOVÉ HRY

Podívejte se na kompletní unboxing deskové hry Španělsky Hravě (ostatní hry to mají podobně)

JAK VYHRÁT?

Vyberete si figurku, trasu, kudy chcete jet a jdete na start. Začínáte doma, v České republice, a vyrážíte na dobrodružnou cestu do Španělska, Itálie nebo Francie, při které se učíte daný jazyk hravě. Po cestě si berete hrací karty a řešíte zapeklité otázky a úkoly. Pokud jste začátečník, tak si asi troufnete na kartu, která Vás posune o jedno políčko. Jako pokročilý skočíte rovnou po kartě, která Vás posune o více políček dopředu, tedy blíže k cíli. Ovšem, tu když nevyřešíte správně, tak si couvnete. Ten, kdo je první v dané zemi, ten vyhrál. Stačí si párkrát zahrát a mluvíte španělsky, italsky nebo francouzsky. Dokonalá a zábavná hra na naučeních našich evropských jazyků.

CO JE OBSAHEM HRY?

  • 360 hracích karet rozdělených na 4 skupiny. Karty, které Vás posunou o 1 hrací pole dopředu až na karty, které Vás posunou o 3 hrací pole dopředu.
  • Speciální karty, které se hodně zaměřují na reálie, kulturu, ekonomiku dané země, život a lásku.
  • Několik sprostých karet, které jsou přístupné od 18 let, ale které Vás naučí to nejdůležitější, co můžete slyšet, když jdete po ulici jindy než v poledne.
  • Karty obsahují i QR kód s vysvětlením dané gramatiky tak, aby se Vám jednotlivé karty propojovaly a abyste vybranému jazyku velmi brzy dobře porozuměli a dokázali v něm mluvit.
  • Hrací figurky pro 4 hráče. Ovšem hrát Vás může klidně 6 nebo 9 nebo 20. Hra vás v tom neomezí, jen si musíte sehnat figurky navíc :).
  • Hrací pole se závodní dráhou z České republiky do Španělska nebo Itálie nebo Francie. Buď můžete jet lodí, vlakem, letadlem nebo jet autem. Vše jak v reálném živote.
  • Snažíme se být co nejvíce EKO. Na krabici hry je používaný jenom papír a jemnější karton, abychom nezatěžovali přírodu víc, než je třeba. Potisk krabice a karet je barvou, které může přijít do styku s potravinami. Pytlíčky jsou z recyklovatelného materiálu. Laminace je pouze tam, kde jí je opravdu potřeba. Figurky nejsou z plastu, ale ze dřeva. Tím, že se snažíme jít cestou minimální uhlíkové stopy, jsou naše produkty jemnější. Dbejte na to, prosím, a snažte se s nimi zacházet opatrně, ať Vám co nejvíce vydrží. Děkuji.♥

CO JE PŘESNĚ OBSAHEM JEDNOTLIVÝCH HRACÍCH KARET V DESKOVKÁCH?

V první sadě karet se seznámíte s jazykem jako takovým, zjistíme, kde se používá a jaké vlastně máme druhy daného románského jazyka (oficiální jazyky nebo dialekty). Najdete tam úkoly na výslovnost, první důležitá slovíčka, první příklady jednoduchých vět až po vlastní tvoření vět. Najdete tam taky hodně příkladů ze španělského, italského a francouzského světa. Druhá sada karet, která Vás posune 2 hrací pole dopředu, navazuje na první sadu. Rozvíjí první sadu a vy se tak naučíte ještě více. Už konečně časujeme naše první důležitá slovesa jako Jíst, pít, mít hlad, apod. Obohatíme naše důležité věty a vy pochopíte, jak se španělština, italština nebo francouzština funguje. Ve třetí sadě si sáhnete i na jeden budoucí čas a jeden minulý čas. Hra je dělaná tak, aby tyto časy byly ty nejpoužívanější a zároveň ty nejjednodušší pro Vás. Naučíte se je a budete je moci aplikovat do vašeho života. Nejen, že vyhrajete závod do dané země, ale reálně se v něm i domluvíte.  Skvělý pocit je po výhře být schopen vytvořit i vlastní první španělské, italské nebo francouzské věty tak, aby vám rodilý mluvčí rozuměli. Ve třetí sadě se tak naučíte kompletní časování pravidelných i některých nepravidelných sloves. Naučíte se tak například budoucí čas složený ve španělštině (futuro compuesto) a minulý čas předpřítomný ve španělštině tedy Préterito perfecto compuesto. Nechybí samozřejmě i další důležitá slova jako jídlo, dopraví prostředky, záchrana života, zavolat si pomoci, rezervovat si stůl v restauraci, zeptat se na toalety, koupit si něco i zaplatit si něco. Odmítnout, souhlasit, prosit, děkovat i omluvit se…

Poslední karty jsou speciální karty, která se vás provedou světem Španělska, kusem Latinské Ameriky, světem Itálie a světem Francie. Dozvíte se tak třeba nejznámější španělské nebo italské značky, nejvyšší horu, francouzské umělce, apod. Karty obsahují i mini sadu sprostých karet, které jsou přístupné pouze od 18 let, ale i ty jsou velmi důležité, protože život je prostě takový. Tyto karty obsahují slova tzv. z ulice, tak, abyste byli doslova připraveni na všechno.

Hra je primárně určená pro dospělé lidi. Takhle, hru může hrát kdokoliv, kdo zvládne číst a psát (vlastně jen číst). Ve hře jsou hrací karty, které jsou od 18 let, ale ty se dají ze hry odstranit, jsou označené a pak ji může hrát v podstatě kdokoliv. Pravda je ovšem ta, že i tak se ve hře objevuji slova jako pivo, láska, hospoda apod. Ale nic co by naši nejmenší neznali.

UKÁZKY Z DESKOVÉ HRY ŠPANĚLSKY HRAVĚ

RECENZE DESKOVÝCH HER V ČASOPISECH A TELEVIZI

Představení deskovek v České televizi.

Co jsme během hraní zažili? Přečtěte si zážitky z her.

JAKÝ JE LEKTOR?

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky, přes 1000 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tento unikátní balíček kompletní výuky španělského jazyka. Nejvtipnější a nejlepší lektor na španělský jazyk v České republice. Na sociálních sítích má skoro 10 000 sledujících.

Na italské a francouzské hře spolupracovali další odborníci, rodilý mluvčí a externí profesionálové.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

lektor španělského jazyka

VÍCE POVÍDÁNÍ O MNĚ?!

KUPTE SI DESKOVOU HRU, KTERÁ VÁS NAUČÍ ŠPANĚLSKY, ITALSKY NEBO FRANCOUZSKY.

PROČ JE TO PROBOHA TAK DRAHÉ?

Žádná čínská výroba a 3000 kusů náklad. Žádní roboti. Žádný brutální stroje a rychlovky. Je to malovýroba. Každá hra projde rukama 15 Čechů. Vše se dělá ručně, od zaoblování rohů, což dělá Petra, až po foliování, což dělá Honza. Každá hra je jedinečná, česká a pečlivě vyrobena. Vývoj hry trval několik měsíců, mnoho karet obsahuje video lekce, proto některé karty mají cenu jak jedné vaší hodiny španělštiny s lektorem. Když to sečtete, tak to opravdu musí stát o trochu víc než jedna večeře v kamarádkou a lahví vína. Otázka tedy zůstavá, jestli to je opravdu drahé, když se podíváme optikou dnešních cen. Každopádně to ale určitě to není drahé proto, že bych na tom já něco vydělal. Je to spíše láska k tomu jazyku a snaha Vám nabídnout zajímavé produkty, které přinesou vzdělání.

ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Žádné triky, žádné poloviční věci, jen láska ke španělštině a jiným románským jazykům. Na našem e-shopu nakoupíte celý balíček online video lekcí španělštiny nebo deskové hry zaměřené na hravou výuku jazyků Španělsky Hravě, Italsky hravě a Francouzsky Hravě nebo třeba vzdělávací pexesa s dopravou zdarma do celé České republiky i Slovenska. Můžete platit bezpečně převodem. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky a její bezpečné vyřízení.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.

K DESKOVÉ HŘE ŠPANĚLSKY A ITALSKY HRAVĚ SE NEJVÍCE HODÍ...

Jestli chcete mít lepší startovací pozici a to doslova, tak doporučuji si ještě před hrou zakoupit online video lekce španělštiny a nebo online video lekce italštiny. Stačí jen pár hodin a naučíte se španělsky nebo italsky. Je to trochu chyták, ale daleko lépe se Vám pak bude vítězit a hlavně budete daleko více rozumět a samostatně mluvit s Mexičany, Peruánci, Argentinci, Španěly, mnoho dalších španělsky mluvících národů nebo právě třeba i Italy u italské deskovky. 

PROČ NAŠE HRY? PROČ MY?

Protože jsou naprosto jedinečné. Celé jsme si je vymysleli sami, nikde jsme se neinspirovali. Ono to ani nešlo, nikde jsem nic podobného neviděl. Vycházíme z mnohaletých zkušeností učení španělského jazyka, italského a francouzského jazyka, práce se studenty, jejich dotazy, jejich problémy se španělštinou, italštinou a francouzštinou a jejich trápením si důležité věci zapamatovat. Hry obsahují přesně to důležité, co se musíte naučit, než vyrazíte do Španělska, Itálie nebo Francie. Je to zároveň i souhrn těch důležitých perliček za mnoho let sebraných zkušeností se španělským, italským jazykem a francouzským. Věřím, že Vás budou bavit a věřím, že Vás naučí pořádně daný evropský jazyk. Zkuste to jinak. Zkuste to hravě.

Učením se zabýváme už celou řadu let. Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR (mluvit)) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativu a pro vzdělání jazyků. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi, ukázat jim jiné myšlení, posunout vzdělání kupředu. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má stále smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát, jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Jsme fér a chceme tak zůstat. Pokud byste chtěli některý náš produkt zařadit do své distribuce, neváhejte se na nás obrátit na email spoluprace@hablamos.cz.

Moje další projekty jsou

onlinespanelsky.cz

onlineitalsky.cz

lekcepsanelstiny.cz

wanttospeakspanish.com

spanelskyhave.cz

CHCI PODROBNÝ NÁVOD

Pokud si chcete projít návod  na deskovou hru, která Vás naučí mluvit španělsky, tak klikněte sem.

Pokud si chcete projít návod  na deskovou hru, která Vás naučí mluvit italsky, tak klikněte sem.

Pokud si chcete projít návod  na deskovou hru, která Vás naučí mluvit francouzsky, tak klikněte sem.

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nám neváhejte obrátit na info@hablamos.cz