DESKOVÁ HRA, KTERÁ VÁS NAUČÍ FRANCOUZSKY.

Desková hra - Francouzsky hravě

CO VŠECHNO HRA OBSAHUJE

Hra co vás naučí mluvit španělsky

Hrací pole

Nádherné hrací pole, které vyobrazuje Váš závod. Tedy závod z České republiky do Francie. Celkem máte 17 hracích políček, tedy 17 možností být první v cíli. Připravte se na cestu a vyrazte. Kdo bude v cíli jako první, ten vyhrál.

Hra co vás naučí mluvit španělsky

Figurky

Je zcela na Vás jestli pojedete do Francie autem, vlakem, na lodi anebo poletíte letadlem. Základní 4 hrací cesty jsou jasné. Ovšem může Vás hrát klidně víc, do každého prostředku se vejde více lidí.

Desková hra Španělsky Hravě

360 hracích karet

Karty jsou rozděleny do 4 skupin a udělány přesně tak, aby vás bavili a zároveň naučili francouzsky. Na kartách najdete různé úkoly, hádanky a příklady, které musíte plnit. Hrací karty obsahují i QR kód s vysvětlenou gramatikou, které se na dané kartě řeší. Dokonalé a zábavné.

Hra je dělané chytře tak, že se jednotlivé hrací karty propojují a navazují na sebe, vy se tak nevědomky učíte přesně to, co potřebujete k tomu, aby se se po pár hrách dokázali domluvit ve Francii. Potkáváte klíčové věty i důležité gramatické jevy francouzského jazyka a hravě je do Vašich hlav ta hra dostane.

HRA JE PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Pro mladé i dospělé, pro celou rodinu i kamarády. Pro všechny. Hra Vás provází francouzštinou úplně od začátku, ale je dělaná tak, že obohatí pokročilého (úroveň A2+) i úplného začátečníka (úroveň A0), zároveň je dělaná i tak, že i začátečník může hravě porazit pokročilého. Jedinečná zábavná hra pro celou rodinu, která vám představí Francii, tak jak jste ji ještě neviděli. Hraním se naučíte mluvit francouzsky, poznáte francouzské značky a kulturu, ochutnáte francouzské dobroty a víno, zarezervujete si hotel ve francouzštině, vyhádáte si lepší cenu, najdete cestu anebo si třeba jen pokecáte místním Françoisem. Naučíte se důležité věty a budete mluvit jak v přítomném, minulém tak i budoucím čase ve francouzském jazyce. Všechny karty navíc obsahují francouzskou výslovnost. Navíc často je na kartách QR kód na zvukovou video lekci, kde Vám Francouzka Ammie nebo René francouzskou výslovnost řekne a navíc danou gramatiku i rozebereme.

PŘEDSTAVENÍ DESKOVÉ HRY FRANCOUZSKY HRAVĚ

JAK VYHRÁT?

Vyberete si figurku, trasu, kudy chcete jet a jdete na start. Začínáte doma, v České republice, a vyrážíte na dobrodružnou cestu do Francie, při které se učíte francouzsky hravě. Po cestě si berete hrací karty a řešíte zapeklité otázky a úkoly. Pokud jste začátečník, tak si asi troufnete na kartu, která Vás posune o jedno políčko. Jako pokročilý skočíte rovnou po kartě, která Vás posune o více políček dopředu, tedy blíže k cíli. Ovšem, tu když nevyřešíte správně, tak si couvnete. Ten, kdo je první ve Francii, ten vyhrál. Stačí si párkrát zahrát a mluvíte francouzsky. Dokonalá a zábavná hra.

AKCE = VÁNOČNÍ EDICE HRACÍCH FIGUREK KE KAŽDÉ DESKOVÉ HŘE.

CO JE OBSAHEM HRY?

  • 360 hracích karet rozdělených na 4 skupiny. Karty, které Vás posunou o 1 hrací pole dopředu až na karty, které Vás posunou o 3 hrací pole dopředu.
  • Speciální karty, které se hodně zaměřují na francouzské reálie, kulturu a francouzský život.
  • Několik sprostých karet, které jsou přístupné od 18 let, ale které Vás naučí to nejdůležitější, co můžete slyšet, když jdete po francouzské ulici jindy než v poledne.
  • Karty obsahují i QR kód se zvukovou video lekcí s výslovností i vysvětlením dané gramatiky tak, aby se Vám jednotlivé karty propojovaly a abyste francouzštině velmi brzy dobře porozuměli a dokázali mluvit.
  • Hrací figurky pro 4 hráče. Ovšem hrát Vás může klidně 6 nebo 16. Hra vás v tom neomezí, jen si musíte sehnat figurky navíc :).
  • Hrací pole se závodní dráhou z České republiky do Francie. Buď můžete jet lodí, vlakem, letadlem nebo jet autem.
  • Návod a speciální list s výslovnosti, abyste věděli jak karty správně číst. 

CO JE PŘESNĚ OBSAHEM JEDNOTLIVÝCH HRACÍCH KARET?

V první sadě karet se seznámíte s jazykem jako takovým a osaháme si francouzskou výslovnost. Hra navíc obsahuje i návod a speciální list s výslovností, abyste věděli jak karty a jejich výslovnost správně číst. Najdete tam i první důležitá slovíčka, první příklady jednoduchých vět až po vlastní tvoření vět. Najdete tam taky hodně příkladů ze francouzského světa. Druhá sada karet, která Vás posune 2 hrací pole dopředu, navazuje na první sadu. Rozvíjí první sadu a Vy se tak naučíte ještě více. Už konečně časujeme naše první důležitá slovesa jako Jíst, pít, mít hlad, apod. Obohatíme naše důležité věty a Vy pochopíte, jak se francouzština funguje. Ve třetí sadě si sáhnete i na jeden budoucí čas a jeden minulý čas. Hra je dělaná tak, aby tyto časy byly ty nejpoužívanější a zároveň ty nejjednodušší pro Vás. Naučíte se je a budete je moci aplikovat do Vašeho života. Nejen, že vyhrajete závod do Francie, ale reálně se v ní i domluvíte.  Skvělý pocit je po výhře být schopen vytvořit i vlastní první Francouzské věty tak, aby Vám rodilý mluvčí rozuměli. Ve třetí sadě se tak naučíte kompletní časování pravidelných i některých nepravidelných sloves. Naučíte se budoucí čas složený ve francouzštině  a minulý čas předpřítomný ve francouzštině. Nechybí samozřejmě i další důležitá slova jako jídlo, dopraví prostředky, záchrana života, zavolat si pomoci, rezervovat si stůl v restauraci, zeptat se na toalety, koupit si něco i zaplatit si něco. Odmítnout, souhlasit, prosit, děkovat i omluvit se.

Poslední karty jsou speciální karty, která se vás provedou světem Francie. Dozvíte se tak třeba nejznámější francouzské značky, nejvyšší horu, umělce, dobroty, vína, sýry, apod. Karty obsahují i mini sadu sprostých karet, které jsou přístupné pouze od 18 let, ale i ty jsou velmi důležité, protože život je prostě takový. Tyto karty obsahují slova tzv. z ulice, tak, abyste byli doslova připraveni na všechno.

Hra je primárně určená pro dospělé lidi. Takhle, hru může hrát kdokoliv, kdo zvládne číst a psát (vlastně jen číst). Ve hře jsou hrací karty, které jsou od 18 let, ale ty se dají ze hry odstranit, jsou označené a pak ji může hrát v podstatě kdokoliv. Pravda je ovšem ta, že i tak se ve hře objevuji slova jako pivo, láska, hospoda apod. Ale nic co by naši nejmenší neznali.

UKÁZKY Z DESKOVÉ HRY FRANCOUZSKY HRAVĚ

RECENZE NA DESKOVÉ HRY V ČASOPISECH A TELEVIZI

JACÍ JSOU LEKTOŘI?

Prý jsou, cituji: „boží, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset posoudit sami.

Francouzka Ammie se sice narodila v roce 2000 v Plzni a je rodilou mluvčí jak v češtině, tak ve francouzštině. Její kořeny spojují Českou republiku a západ Francie, odkud pochází její maminka a vlastně velká část rodiny, za kterou se nejraději vrací do Angoulême. Ammie se již několik let věnuje výuce francouzštiny jak v Plzni, tak i online.

Vasco má za sebou cca 16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky, přes 1400 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po unikátní produkty, které Vás učí jazyky. Nejvtipnější a nejlepší lektor na španělský a italský jazyk v České republice. Na sociálních sítích má skoro 10 000 sledujících.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište jim na lektor@hablamos.cz

Lektoři francouzského jazyka v jazykové škole hablamos

Přečtěte si rozhovorY s autorem deskových her Španělsky Hravě, Francouzsky Hravě a Italsky Hravě.

KUPTE SI DESKOVOU HRU, KTERÁ VÁS NAUČÍ FRANCOUZSKY.

Neváhejte poznat i naši italskou a španělskou deskovou hru.

ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska ke francouzštině a románským jazykům obecně. Na našem eshopu nakoupíte deskovou hru Francouzsky Hravě nebo pexeso Francouzsky Hravě s dopravou zdarma do celé České republiky i Slovenska. Můžete platit bezpečně převodem nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.

K DESKOVÉ HŘE SE NEJVÍCE HODÍ

Jestli chcete, aby Vám ta francouzština ještě více lezla do hlavy, tak určitě doporučuji unikátní vzdělávací pexeso Francouzsky Hravě. Zde neotáčíte stejné obrázky a nehledáte stejně symboly, ale hledáte souvislosti ve francouzském jazyce. Někdy to je doplnění do francouzské věty, jiny zase překlad. Je to unikátní projekt, který trénuje Vaši paměť a učí Vás francouzsky. Zkuste Pexeso Francouzsky Hravě.

PROČ NAŠI HRU? PROČ MY?

Protože je naprosto jedinečná. Celou jsme si ji vymysleli sami, nikde jsme se neispirovali. Ono to ani nešlo, nikde jsme nic podobného neviděli. Vychází z mnohaletých zkušeností učení španělského, italského a francouzského jazyka, práce se studenty, jejich dotazy, jejich problémy s jazyky a jejich trápení si důležité věci zapamatovat. Hra obsahuje přesně to důležité, co se musíte naučit, než vyrazíte do Francie. Je to zároveň i souhrn těch důležitých perliček za mnoho let sebraných zkušeností se románskými jazyky a francouzštinou. Věříme, že Vás bude bavit a věříme, že Vás naučí pořádně francouzsky.

Učením se zabýváme už celou řadu let. Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR (mluvit)) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativu a pro vzdělání. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Máme pouze jednoho jednatele. Jsme fér a chceme tak zůstat.

Naše projekty jsou

onlinespanelsky.cz

onlineitalsky.cz

lekcepsanelstiny.cz

spanelskhrave.cz

wanttospeakspanish.com

CHCI PODROBNÝ NÁVOD

Pokud si chcete projít návod  na deskovou hru, která Vás naučí mluvit španělsky, tak klikněte sem.

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nám neváhejte obrátit na info@hablamos.cz