Kompletní balíček online video lekcí španělštiny od začátku až po pokročilé

Online výuka španělštiny - krabice s lekcemi
Online výuka španělštiny - krabice s lekcemi ze zadu

Co všechno balíček obsahuje?

online video lekce španělského jazyka pro jednotlivce

Online video lekce španělštiny

Online video lekce, které si můžete pustit kolikrát chcete a kdekoliv chcete. Od úplných začátků vysvětlení, co to vlastně španělština je, přes pořádnou výslovnost až po naše první praktické věty. Stačí pár lekcí a objednáváte si sami.

praktické cvičení na online výuce španělštiny

Praktická cvičení

Všechny důležitá slova, všechny důležité časy a všechny věty procvičíme na praktických příkladech třeba z restaurace, u doktora, ve městě nebo třeba na letišti.

slovní zásoba online video lekcí

Slovní zásobu

Napsaná slovní zásoba i namluvená slovní zásoba v MP3 ke každé lekci španělštiny Vám zaručí že budete každou lekcí cítit výrazný posun kupředu.

online video lekce španělského jazyka na onlinespanelsky.cz

Konzultace s lektorem

Cokoliv Vám není jasné, něco Vám chybí, chcete další cvičení nebo si třeba jen konečně popovídat s lektorem. Dostane kontakt jak emailový nebo přes sociální sítě. Lektor se vám bude věnovat tak, abyste byli spokojeni.

Pro koho je balíček určen?

Španělština jako benefit pro Vaše zaměstnance.

Balíček je primárně určen pro spolupracující společnosti. Pro jejich zaměstnance nebo klienty dle formy spolupráce. Ať už firmy hledají benefity pro jejich zaměstnance nebo vzdělávací kurzy pro rozšíření vzdělání nebo komunikačních dovedností, výuka španělštiny touto formou je nejlepší způsob jak motivovat a odměnit své zaměstnance za jejich výkony. Lekce si Vaši zaměstnanci mohou pustit kdykoliv a klidně několikrát. Naučí se nejen španělsky, ale rozšíří si i chápání jazyka jako takového. Naučí se pracovat se syntaxí jazyka a začnou nad běžnými větami i v českém jazyce přemýšlet.

Španělština jako produkt pro Vaše klienty.

Pokud naopak hledáte ideální online produkt pro dnešní doslova online svět, pak jste na správném místě. Tato velmi oblíbená formy online výuky španělského jazyka rozhodně skvěle doplním a rozšíří váš sortiment. Výuka španělského jazyka probíhá na online virtuální tabuli, je rozdělena do 22 ucelených lekcí, které naučí španělsky úplně každého. Od začátečníka až po pokročilého. Zaměříme se na výslovnost, podstatná jména, přídavná jména. Naučíme se časovat slovesa budeme vytvářet naše praktické věty dle témat. Vrhneme se na minulý čas, přítomný i budoucí. Nezapomene na nic důležitého, aby se Vaši klienti naučili španělsky velmi rychle, kdekoliv  kdykoli a hlavně, aby se domluvili do země do které cestují. Zákazníci tuto formu výuky milují a baví je. Lekce jsou poté napojeny na Instagramový profil projektu onlinespanelsky.cz. Tam si klienti doplní vzdělání každý den. Balíček je tak nekonečný a vzdělání všudypřítomné. 

Jak lekce vypadají?

Po otevření balíčku získáte

  • 22 online video lekcí španělštiny v rozsahu až 22 hodin, které je možné si přehrát kolikrát chcete, kdykoliv a kdekoliv.
  • Namluvenou slovní zásobu ke každé lekci
  • Praktická cvičení a pracovní sešit ke každé lekci
  • Možnost všechno zkonzultovat s lektorem přes email emailu nebo přes sociální sítě
  • Lásku ke Španělsku, jeho kultuře a samozřejmě i jazyku.
  • Sympatického a vtipného lektora, který Vás španělsky naučí i kdybyste nechtěli 🙂

Zajímavé, ale chceme více informací.

Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nám neváhejte obrátit na info@hablamos.cz