Kompletní balíček online video lekcí španělštiny od začátku až po pokročilé

Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci
Krabice - online výuka španělštiny pro firmy a pro distribuci

Co všechno balíček obsahuje?

Online video lekce v balíčku

Online video lekce španělštiny

Online video lekce, které si můžete pustit kolikrát chcete a kdekoliv chcete. Od úplných začátků vysvětlení, co to vlastně španělština je, přes pořádnou výslovnost, až po naše první praktické věty. Stačí pár lekcí a dorozumíte se španělsky.

Ikona namluvené slovní zásoby ve španělštině

Namluvená slovní zásoba

Namluvená i napsaná slovní zásoba v MP3 ke každé lekci. Ať si ji dáte do auta nebo pustíte před spaním do uší je na Vás. Každopádně Vám zaručí, že začnete o věcech kolem sebe přemýšlet ve španělštině a to je super pocit.

ikona slovní zásoby španělského jazyka

Praktické příklady

Procvičování, doplnění, ukázky a hlavně praktické příklady ať už psané nebo video formou. Vše pečlivě uděláno tak, abyste každou lekcí pociťovali výrazný posun dopředu. Všechna důležitá slova, všechny důležité časy a všechny praktické věty procvičíme na super příkladech třeba z restaurace, u doktora, ve městě nebo třeba na letišti.

procvičování - online lekce španělštiny v balíčku

Konzultace

Cokoliv Vám není jasné, něco Vám chybí, chcete další cvičení nebo si třeba jen konečně popovídat s lektorem. Dostane kontakt jak emailový nebo přes sociální sítě. Lektor se Vám bude věnovat tak, abyste byli spokojeni. A jestli mu napíšete česky nebo španělsky, to už je zcela na Vás. A pokud mu chcete namluvit vzkaz ani to není problém.

Pro koho je balíček španělštiny určen?

Španělština jako benefit pro Vaše zaměstnance.

Balíček je primárně určen pro spolupracující společnosti. Pro jejich zaměstnance nebo klienty dle formy spolupráce. Ať už firmy hledají benefity pro jejich zaměstnance nebo vzdělávací kurzy pro rozšíření vzdělání nebo komunikačních dovedností, výuka španělštiny touto formou je nejlepší způsob jak motivovat a odměnit své zaměstnance za jejich výkony. Je to i skvělý způsob jak odměnit své klienty a zaměstnance zajímavým dárkem za jejich výkony nebo třeba k Vánocům. Lekce si Vaši zaměstnanci mohou pustit kdykoliv a klidně několikrát. Naučí se nejen španělsky, ale rozšíří si i chápání jazyka jako takového. Naučí se pracovat se syntaxí jazyka a začnou nad běžnými větami i v českém jazyce přemýšlet. Procvičí mozek, budou vzdělanější, dostanou nový impulz a nový nádech, konečně si vyberou i nějakou tu dovolenou a začnou být celkově šťastnější.

Španělština jako produkt pro Vaše klienty nebo zákazníky.

Pokud hledáte ideální online produkt pro dnešní doslova online svět, pak jste na správném místě. Tato velmi oblíbená forma online výuky španělského jazyka rozhodně skvěle doplní a rozšíří Váš sortiment. Výuka španělského jazyka probíhá na online virtuální tabuli, je rozdělena do 22 ucelených lekcí, které naučí španělsky úplně každého. Od začátečníka až po pokročilého. Zaměříme se na výslovnost, podstatná jména, přídavná jména. Naučíme se časovat slovesa budeme vytvářet naše praktické věty dle témat. Vrhneme se na minulý čas, přítomný i budoucí. Nezapomene na nic důležitého, aby se Vaši klienti nebo zákazníci naučili španělsky velmi rychle, kdekoliv, kdykoli a hlavně, aby se domluvili do země, do které cestují. Zákazníci tuto formu výuky milují a baví je. Lekce osahují také nemluvenou a psanou slovní zásobu, praktické cvičení. Lekce jsou poté napojeny na Instagramový profil projektu onlinespanelsky.cz. Tam si klienti doplní vzdělání každý den. Balíček je tak nekonečný a vzdělání všudypřítomné. 

A nebo přímo Vás!

Španělština po všechny

Balíček Online video lekcí přímo pro Vás. Pokud chcete začít se španělštinou nebo se jen zlepšit v tom, co už umíte. Skočte po tomto unikátním balíčku s 22 online video lekcemi španělštiny a do pár hodin mluvíte španělsky. Jeďte úplně od začátku nebo si rovnou vyberte lekci, která Vám nejlépe vyhovuje. Mluvme spolu španělsky. 

Jak lekce španělštiny vypadají?

Co získáte po otevření balíčku?

 • 22 online video lekcí španělštiny v rozsahu až 22 hodin, které je možné si přehrát kolikrát chcete, kdykoliv a kdekoliv.
 • Namluvenou (MP3) i psanou (PDF) slovní zásobu ke každé lekci.
 • Praktická cvičení a pracovní sešit ke každé lekci (Word), kde budete moci procvičit všechno, co Vám lektor vysvětlil.
 • Možnost všechno zkonzultovat s lektorem přes email nebo přes sociální sítě formou psaných nebo namluvených vzkazů.
 • Lásku ke Španělsku, jeho kultuře a samozřejmě i jazyku.
 • Jiný pohled na Váš každodenní život. Začnete vidět španělská slovíčka tam, kde jste je předtím přehlíželi.
 • Sympatického a vtipného lektora, který Vás španělsky naučí i kdybyste nechtěli. 🙂

Co je přesně obsahem jednotlivých lekcí?

V první lekci se seznámíte s jazykem jako takovým, zjistíme, kde se používá a jaké vlastně máme druhy španělského jazyka (oficiální jazyky nebo dialekty). Ve druhé lekci se mrkneme na pozdravy, takové ty typické španělské uvítací fráze co znáte. Ve třetí a čtvrté lekci se podíváme na podstatná jména a přídavná jména, zní to jako nuda, ale potřebné jak sůl a věřte, že nudit se nebudete . Od páté lekce to začne, budeme totiž dělat slovesa ve španělštině. Nejdříve pravidelná španělská slovesa a pak uděláme i nepravidelná španělská slovesa. Přidáme k tomu tázací zájmena a příslovce a začneme dělat pořádné první španělské věty. Celou první kapitolu uzavřeme mluvením v 11. lekci. Další lekce jsou pak zaměřené na jiné časy, jako budoucí čas ve španělštině, minulý čas ve španělštině, sprostá slova a nadávky ve španělštině (pouze přístupné od 18 let), rozkazy, podmiňovací způsob, zdvořilé vyjadřování, neosobní se a podobné další věci, pro ty, kteří chtějí mít španělštinu ještě lepší a domluvit se ve všech situacích. Stačí jen pár lekcí a už si ve španělské restauraci objednáte sami.

Ukázka z online video lekcí španělského jazyka

Jaký je lektor?

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

14 let výuky, přes 500 naučených studentů formou osobní výuky, přes 600 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tento unikátní balíček kompletní výuky španělského jazyka.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

lektor španělského jazyka

Technické parametry balíčku španělštiny

 • Rozměry balíčku: šířka 13,2 cm X  výška 19,5 cm X hloubka 4,3 cm.
 • Váha balíčku je 70g i s papíry.
 • Obsahem balíčku je A6 kartička 300g křídový papíry s přístupy na komplet online video lekce.
 • Jedná se o klopovou krabici s kvalitním potiskem, ECO E-vlnou a laminací.
 • Krabice je bezpečně uzavřená a zalepená samolepkou pro nechtěné otevření.
 • Balíček obsahuje veškeré potřebné informace pro zákazníka a QR kód a na kompletní informace.
 • Balíček obsahuje registrovaný 13-místný EAN kód GTIN a certifikaci registrace u IBN.
 • Cena balíčku včetně obsahu je 1390 Kč.

Kupte si balíček online lekcí španělštiny právě teď.

No posts found!

Žádné skryté poplatky

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska ke španělštině. Na našem eshopu nakoupíte celý balíček online video lekcí s dopravou zdarma do celé České republiky. Můžete platit bezpečně převodem nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.

Proč spolupracovat s námi?

Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativu a pro vzdělání. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Máme pouze jednoho jednatele. Jsme fér a chceme tak zůstat.

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nám neváhejte obrátit na info@hablamos.cz